Maaliskuu viikko 13

2017

Peacock-teatteri

Pengerkadun näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

keskiviikko

29

19:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

JEMINA - THE GREAT AMERICAN SHOW

 

19:00

CLUB ACT!ONE

 

19:00

RETRO

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

torstai

30

19:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

RAKASTETAAN TIETÄMÄTTÄ MITÄÄN

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

MIELETÖN METODI

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

perjantai

31

19:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

JEMINA - THE GREAT AMERICAN SHOW

 

19:00

ISÄ

 

19:00

MIELETÖN METODI

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 
Huhtikuu viikko 13

2017

Peacock-teatteri

Pengerkadun näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

lauantai

1

13:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

13:00

RAKASTETAAN TIETÄMÄTTÄ MITÄÄN

 

14:00

JEMINA - THE GREAT AMERICAN SHOW

 

13:00

ISÄ

 

18:00

MIELETÖN METODI

 

13:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

19:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

JEMINA - THE GREAT AMERICAN SHOW

 

19:00

ISÄ

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

22:00

CLUB ACT!ONE

 
Huhtikuu viikko 14

2017

Peacock-teatteri

Pengerkadun näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

maanantai

3

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

tiistai

4

19:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

JEMINA - THE GREAT AMERICAN SHOW

 

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

19:00

MIELETÖN METODI

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

keskiviikko

5

13:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

RAKASTETAAN TIETÄMÄTTÄ MITÄÄN

 

19:00

JEMINA - THE GREAT AMERICAN SHOW

 

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

torstai

6

19:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

CLUB ACT!ONE

 

19:00

MAMMAS FLICKA PREMIÄR

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

perjantai

7

19:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

JEMINA - THE GREAT AMERICAN SHOW

 

19:00

ISÄ

 

19:00

MAMMAS FLICKA

 

19:00

PALVELIJA

 

lauantai

8

13:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

RAKASTETAAN TIETÄMÄTTÄ MITÄÄN

 

14:00

JEMINA - THE GREAT AMERICAN SHOW

 

19:00

ISÄ

 

13:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

19:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

JEMINA - THE GREAT AMERICAN SHOW

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 
Huhtikuu viikko 16

2017

Peacock-teatteri

Pengerkadun näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

18

19:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

19:00

RETRO

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

keskiviikko

19

19:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

ISÄ

 

19:00

RETRO

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

torstai

20

13:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

RAKASTETAAN TIETÄMÄTTÄ MITÄÄN

 

19:00

ISÄ

 

19:00

MAMMAS FLICKA

 

19:00

PALVELIJA

 

perjantai

21

19:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

MIELETÖN METODI

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

lauantai

22

13:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

18:00

MIELETÖN METODI

 

13:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

19:00

KIRKA - SURUN PYYHIT SILMISTÄNI

 

22:00

CLUB ACT!ONE

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 
Huhtikuu viikko 17

2017

Peacock-teatteri

Pengerkadun näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

25

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

19:00

MAMMAS FLICKA

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

keskiviikko

26

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

19:00

MAMMAS FLICKA

 

13:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

torstai

27

19:00

RAKASTETAAN TIETÄMÄTTÄ MITÄÄN

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

RETRO

 

19:00

PALVELIJA

 

perjantai

28

19:00

ISÄ

 

19:00

NÖJESBOLAGET: ÖZZ NÛJEN ÄR RIKARD …

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

lauantai

29

19:00

RAKASTETAAN TIETÄMÄTTÄ MITÄÄN

 

19:00

ISÄ

 

18:00

MIELETÖN METODI

 

13:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 
Toukokuu viikko 18

2017

Peacock-teatteri

Pengerkadun näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

2

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

keskiviikko

3

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

torstai

4

19:00

RAKASTETAAN TIETÄMÄTTÄ MITÄÄN

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

perjantai

5

19:00

ISÄ

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

lauantai

6

19:00

ISÄ

 

13:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 
Toukokuu viikko 19

2017

Peacock-teatteri

Pengerkadun näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

9

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

keskiviikko

10

19:00

ISÄ

 

torstai

11

19:00

RAKASTETAAN TIETÄMÄTTÄ MITÄÄN

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

perjantai

12

19:00

ISÄ

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

lauantai

13

19:00

ISÄ

 

13:00

TENORIT LIEMESSÄ

 

19:00

TENORIT LIEMESSÄ

 
Toukokuu viikko 20

2017

Peacock-teatteri

Pengerkadun näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

16

18:30

PROSPERO

 

keskiviikko

17

18:30

PROSPERO

 

torstai

18

18:30

PROSPERO

 

perjantai

19

18:30

PROSPERO

 

lauantai

20

13:00

PROSPERO

 

17:00

PROSPERO

 

sunnuntai

21

13:00

PROSPERO

 

17:00

PROSPERO

 
Elokuu viikko 34

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

22

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA ENNAKKO

 

keskiviikko

23

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA ENNAKKO

 

torstai

24

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA ENSI-ILTA

 

perjantai

25

19:00

MIELETÖN METODI

 

lauantai

26

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

18:00

MIELETÖN METODI

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 
Elokuu viikko 35

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

29

19:00

KULTAINEN VASIKKA ENNAKKO

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA ENNAKKO

 

keskiviikko

30

19:00

KULTAINEN VASIKKA ENNAKKO

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA ENSI-ILTA

 

torstai

31

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA ENSI-ILTA

 
Syyskuu viikko 35

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

perjantai

1

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

19:00

MIELETÖN METODI

 

lauantai

2

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

18:00

MIELETÖN METODI

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 
Syyskuu viikko 36

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

maanantai

4

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN ENNAKKO

 

tiistai

5

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN ENNAKKO

 

keskiviikko

6

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN ENSI-ILTA

 

torstai

7

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

perjantai

8

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

9

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

22:00

CLUB ACT!ONE

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 
Syyskuu viikko 37

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

12

19:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS! FÖRHANDSVISN…

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

keskiviikko

13

18:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS! FÖRHANDSVISN…

 

torstai

14

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

19:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS! PREMIÄR

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

perjantai

15

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

16

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

PALVELIJA

 

18:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

22:00

CLUB ACT!ONE

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 
Syyskuu viikko 38

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

19

18:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 

19:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI …

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

MAMMAS FLICKA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

keskiviikko

20

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI …

 

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

19:00

MAMMAS FLICKA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

torstai

21

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI …

 

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

19:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

perjantai

22

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

19:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

23

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

18:00

MIELETÖN METODI

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI

 

22:00

CLUB ACT!ONE

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

sunnuntai

24

12:00

PEPPI PITKÄTOSSU

 

15:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 
Syyskuu viikko 39

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

maanantai

25

19:00

MIELETÖN METODI

 

tiistai

26

18:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

13:00

MAMMAS FLICKA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MIELETÖN METODI

 

keskiviikko

27

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

19:00

MIELETÖN METODI

 

torstai

28

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

19:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

perjantai

29

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI

 

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

19:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

30

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

18:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

22:00

CLUB ACT!ONE

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 
Lokakuu viikko 39

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

sunnuntai

1

12:00

PEPPI PITKÄTOSSU

 

15:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 
Lokakuu viikko 40

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

keskiviikko

4

19:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI

 

19:00

ROBERT JÄGERHORN - PÅ RIKTIGT- FÖRH…

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

torstai

5

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

ROBERT JÄGERHORN - PÅ RIKTIGT- PREMI…

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

perjantai

6

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

ROBERT JÄGERHORN - PÅ RIKTIGT-

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

7

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

PALVELIJA

 

18:00

ROBERT JÄGERHORN - PÅ RIKTIGT-

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI

 

22:00

CLUB ACT!ONE

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

sunnuntai

8

12:00

PEPPI PITKÄTOSSU

 

15:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 
Lokakuu viikko 41

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

10

13:00

MAMMAS FLICKA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MIELETÖN METODI

 

keskiviikko

11

19:00

CLUB ACT!ONE

 

19:00

ROBERT JÄGERHORN - PÅ RIKTIGT-

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

torstai

12

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

ROBERT JÄGERHORN - PÅ RIKTIGT-

 

perjantai

13

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

14

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

KULTAINEN VASIKKA

 

22:00

CLUB ACT!ONE

 

18:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 
Lokakuu viikko 42

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

17

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

keskiviikko

18

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

torstai

19

18:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

19:00

ROBERT JÄGERHORN - PÅ RIKTIGT-

 

perjantai

20

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

19:00

ROBERT JÄGERHORN - PÅ RIKTIGT-

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

21

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

18:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

22:00

CLUB ACT!ONE

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 
Lokakuu viikko 43

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

24

19:00

MANNERHEIM JA SAKSALAINEN SUUDELMA ENN…

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

MAMMAS FLICKA

 

keskiviikko

25

19:00

MANNERHEIM JA SAKSALAINEN SUUDELMA ENS…

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

13:00

MAMMAS FLICKA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

ROBERT JÄGERHORN - PÅ RIKTIGT-

 

torstai

26

19:00

CLUB ACT!ONE

 

19:00

ROBERT JÄGERHORN - PÅ RIKTIGT-

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

perjantai

27

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

PALVELIJA

 

19:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

lauantai

28

13:00

MANNERHEIM JA SAKSALAINEN SUUDELMA

 

13:00

KULTAINEN VASIKKA

 

19:00

PALVELIJA

 

18:00

DET ORDNAR SIG, SAPIENS!

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

HANSU JA PIRRE - MIELENI MINUN TEKEVI

 

22:00

CLUB ACT!ONE

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

sunnuntai

29

12:00

PEPPI PITKÄTOSSU

 

15:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 
Lokakuu viikko 44

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

31

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

SAIKKUA, KIITOS!

 

19:00

MAMMAS FLICKA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 
Marraskuu viikko 44

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

keskiviikko

1

19:00

MANNERHEIM JA SAKSALAINEN SUUDELMA

 

torstai

2

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

perjantai

3

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 
Marraskuu viikko 45

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

7

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

keskiviikko

8

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

torstai

9

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

perjantai

10

19:00

MANNERHEIM JA SAKSALAINEN SUUDELMA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

11

13:00

MANNERHEIM JA SAKSALAINEN SUUDELMA

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

sunnuntai

12

12:00

PEPPI PITKÄTOSSU

 

15:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 
Marraskuu viikko 46

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

14

18:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

keskiviikko

15

13:00

PEPPI PITKÄTOSSU

 

19:00

KIVIÄ TASKUSSA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MANNERHEIM JA SAKSALAINEN SUUDELMA

 

torstai

16

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

perjantai

17

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

18

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 
Marraskuu viikko 47

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

keskiviikko

22

19:00

MANNERHEIM JA SAKSALAINEN SUUDELMA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

torstai

23

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

perjantai

24

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

25

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

ARVOITUKSELLISIA MUUNNELMIA

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

sunnuntai

26

12:00

PEPPI PITKÄTOSSU

 

15:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 
Marraskuu viikko 48

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

28

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

keskiviikko

29

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

torstai

30

19:00

MANNERHEIM JA SAKSALAINEN SUUDELMA

 
Joulukuu viikko 48

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

perjantai

1

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

2

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

sunnuntai

3

12:00

PEPPI PITKÄTOSSU

 

15:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 
Joulukuu viikko 49

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

5

19:00

MANNERHEIM JA SAKSALAINEN SUUDELMA

 

torstai

7

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

perjantai

8

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

9

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

sunnuntai

10

12:00

PEPPI PITKÄTOSSU

 

15:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 
Joulukuu viikko 50

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

12

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

keskiviikko

13

19:00

MANNERHEIM JA SAKSALAINEN SUUDELMA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

torstai

14

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

perjantai

15

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

16

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 
Joulukuu viikko 52

2017

Suuri näyttämö

Pieni näyttämö

Pannuhalli

Studio Pasila

Lilla Teatern

Arena-näyttämö

tiistai

26

12:00

PEPPI PITKÄTOSSU

 

15:30

PEPPI PITKÄTOSSU

 

keskiviikko

27

19:00

MANNERHEIM JA SAKSALAINEN SUUDELMA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

torstai

28

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

perjantai

29

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

lauantai

30

13:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

13:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

19:00

MYRSKYLUODON MAIJA

 

19:00

PALKKAMURHAAJAN PAINAJAINEN

 

Muutokset mahdollisia.